Weblog en Laatste Nieuws van de Geopende Deur

De GeopendeDeur is officieel kerk in YouVersion Bijbel app

De GeopendeDeur is officieel kerk in YouVersion Bijbel app

Vanaf vandaag zijn wij te vinden in de meest gebruikte Bijbel over de wereld. De website en Bijbel-app van YouVersion. Meer dan 500.000.000 telefoons en tablets zijn voorzien van deze Bijbel. Zo kunnen we van een platform gebruik maken wat al op elke christen smartphone staat. Heb je gebed nodig, is dit zo gedeeld met andere mensen die je steunen in gebed. We kunnen gezamelijk hetzelfde Bijbelleesplan lezen en zo de geestelijke band versterken.

You Version Bijbelapp kerkprofiel geopende deur qrNaar de toekomsts toe bied dit jou en mij, als de GeopendeDeur.online heel veel mogelijkheden. Je kunt deze QR-code scannen of aanklikken om de kerk-pagina van de Geopende Deur te openen. Of tik in de zoekbalk in je Bijbel 'Geopende Deur' in, dan zie je gelijk de twee bijbelverzen waar dit in voorkomt, maar daaronder verschijnt onze gemeente. Klik op Mijn Kerk en je maakt deel uit van onze community. 

Wij vinden het belangrijk dat we vindbaar zijn in het grootste christelijke netwerk ter wereld. Ook dit draagt bij aan de doelstellingen van onze gemeente.

Op onderstaande foto's zie je screenshots hoe het er uitziet. Verticaal is op een iPhone en horizontaal op een iPad. Waarschijnlijk ziet dit er op een willekeurige smartphone en tablet hetzelfde er uit. Maar ook op niet ondersteunde apparaten kan je de pagina bezoeken, als website of online app.

 

© 2023 Designed en sponsored with by SVO PRoject